White Shark Nitro GT Black/White

30,990 L

 

Karrige Nitro GT nga White Shark për eksepriencën më të rehatshme ndonjëherë të të luajturit. Ka dizajn ergonomik, përbëhet nga material shumë cilësor dhe është e pajisur me mbështetësen e krahëve, qafës dhe shpinës. Mban pesha deri në 120kg.

Ka stok

SKU: ELK59-BW Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black/White

Item type

Gaming chair

Armrests

YES

Angle adjustment

YES

Angle Tilt lock

YES

Tilt lock

YES

Head and back pillow

YES

Castor size and material

60mm, PU

Seat size

55x48cm

Seat height

46 – 56cm

Shoulder width

55cm

Backrest height

83cm

Chair cover material

PVC + Textile

Dimensions

67x63x126-136cm

Frame material

Metal

Base type

350 mm, metal

Load

120kg

Installation required

YES

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim