White Shark Thunderbolt Gaming Chair

34,990 L

 

Karrige lojrash Thunderbolt nga White Shark është karrigia më e rehatshme që keni provuar ndonjëherë. Përveç rehatisë, ajo që e karakterizon këtë karrige është edhe dizajni i saj unik. Vjen në ngjyrë të zezë dhe është e pajisur me drita shumëngjyrëshe të cilat mund t’i kontrolloni me telekomandën e përfshirë në paketim. Orët e qëndrimit para kompjuterit nuk do ju bëjnë më me dhimbje shpine vetëm me Thunderbolt.

Ka stok

SKU: ELK61-B Kategori: Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

Armrests

YES

Angle Tilt lock

YES

Head and back pillow

YES

Angle adjustment

YES

Tilt lock

YES

Castor size and material

60mm, plastic

Installation required

YES

Power supply (LED lighting)

External USB power bank 5V (NOT INCLUDED!)

Chair cover material

PU

Base type

350mm, plastic

Load (kg)

120

Seat size (cm)

52×54

Shoulder width (cm)

56

Seat height (cm)

46.5 – 54

Backrest height (cm)

84

Dimensions (cm)

69x54x 127-134.5

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Chair

1 x Remote Control