Wireless Keyboard L8 Mouse Touchpad

1,390 L

 

Tastiere dhe hapsire me prekje ne rolin e mausit me me wireless, e cila mund te lidhet me Android Box, Projektore, Kompjuter, Laptop ose TV tuaj. E lehte ne peshe dhe e ben navigimin ne internet me te thjeshte dhe me te rehatshem.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black, White

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim