Wireless Keyboard V6A & Mouse Touchpad

1,500 L

 

Tastiere dhe hapsire me prekje ne rolin e mausit me me wireless, e cila mund te lidhet me Android Box, Projektore, Kompjuter, Laptop ose TV tuaj. E lehte ne peshe dhe e ben navigimin ne internet me te thjeshte dhe me te rehatshem. Me butona te dedikuar edhe per te luajtur lojera te ndryshme.

Ka stok

SKU: DUN614-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim