SAPO ERDHI

Wireless Microphone K9 For Iphone

2,490 L

 

Mikrofon me wireless i përshtatshëm për vlog, live show dhe intervista. Me timbër të pastër, bas shumë të butë dhe ndjeshmëri të lartë. Mjaft sensitiv por rezistent dhe praktik për t’a marrë kudo me vete.

Ka stok

SKU: CNG3201-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Model

‎K9

General
Battery Life

About 10 Hours

Direction

360° Omnidirectional

Connectivity
Details

Lightning

Compatibility
iPhone Compatibility

From iPhone 7 up to iPhone 14 Pro Max

iPad Compatibility

iPad 2/3/4, iPad Air Series, iPad Mini

Additional features
Special Features

• Wireless
• Charging During Recording
• Intelligent Noise Reduction
Clear Sound Quality
• 360°
• 10m Range

Weight and dimensions
Weight

Aprox. 7 grams

Dimensions

62 x 23 x 28 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x Wireless Mic Audio Transmitter

1 x Type C Charging Cable

1 x Lightning Connector

1 x Manual