Wireless TV Network Adapter 300M

1,990 L

 

Extender Wi-Fi me shpejtësi 300 megabit për sekondë. Mundëson lidhjen e televizorit apo çfarëdo pajisje tuajën me modemin e internetit pa patur nevojën e kabllove. Performancë maksimale dhe në rastet kur modemi dhe ekstenderi janë në dhoma të ndryshme nga njëra-tjetra.

Ka stok

SKU: CNG3161-B Modeli: LV-UE01 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

LV-UE01

GENERAL
Wireless

IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b

Data Rate

11n: 300mbps
11g: 54mbps
11b: 11mbps

Frequency Range

2.4-2.4835ghz

Wireless transmission Power

<20dbm

Sensitivity

150m:-68dbm @ 10%
108m:-68dbm @ 10%
54m:-68dbm @ 10%
11m:-85dbm @ 8%
6m:-88dbm @ 10%

Operation Mode

Repeater/ap

Wireless Security

64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA/WPA2-Personal (tkip/aes)

System Requirements

Windows 7/Vista/XP/2000, Mac OS® Operating System, Linux or Android

Hardware
Number of Interface

1x 10/100Mbps LAN/WAN Port
1 x USB 2.0 port

Buttons

1x WPS Button
1x Reset Button

Antenna

2 x 3dbi build-in omni-directional antenna

Power Supply

100-200v ac 50/60hz

USB Power Output

USB 5v, 500ma

Operating Conditions
Operating Temperature

0°C~40°C

Storage Temperature

-40°C ~ 70°C

Relative Humidity

10% 90%, non-condensing

Storage Humidity

5% 95%, non-condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless TV Network Adapter 300M

1 x Cable