WK Design Wireless Headset BP300

2,500 L

 

Kufjet WK me Bluetooth dhe te pajisura me mikrofon per te kryer telefonata zgjasin deri ne 8 ore, dhe fiken automatikisht kur nuk jan te lidhura me pajisjen tuaj per te kursyer energji. Kto kufje mbulojne gjithe veshin duke ju dhene muzike cilesore dhe me shume bas.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Black

Bluetooth version

V4.2

Transmission distance

10M

Battery

300 mAh

Voltage

3.7V

Working time

8h

Charging time

2-3h

Charging method

USB-Mlicro5p

Frequency response

20H2-20KHz

Net weight

176g

Sound effect

bilateral stereo sound

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim