X6 MP3 Wireless Car Kit

990 L

 

MP3 për makinë që punon me kartë memorje dhe lidhet me Bluetooth. Ju mundëson të flisni në telefon edhe kur jeni duke ngarë makinën me anë të mikrofonit të integruar. Mjafton qe ju të aktivizoni Bluetooth-in në telefonin tuaj.

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
TYPE

PORTABLE, Bluetooth FM Transmitter Car Charger

AUDIO FORMAT

MP3/WMA

SCREEN

LCD Screen Display

PLACEMENT

Cigarette Lighter

CONNECTION

TF card, Bluetooth

INPUT VOLTAGE

12 / 24 V

Color

Black

Details

Support wireless hands-free phone calling via its build-in microphone
Noise and wind suppressed by CVC technology to create full duplex sound quality
Support mobile’s A2DP function. Music will be played directly while the mobile phone is connected

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Wireless FM Charger Car Kit