Xiaomi 12T Pro

64,990 L69,990 L

 

Çdo moment i çmuar në jetë meriton pamjen më të mirë – pavarësisht nëse është në lëvizje apo i palëvizshëm, i ndritshëm apo i errët. Ne jemi gati për t’i bërë momentet mega, dhe po ashtu edhe ju. Ky dizajn krenohet me lulëzimin premium të smartfonit tonë kryesor me teknologjinë më të avancuar të mbështjellë me një trup të lëmuar dhe mat me prekje që përmban një sensor imazhi 200 MP dhe një efekt metalik të veçantë dhe të fortë rreth kamerës.

Color
Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Samsung Galaxy S22 Ultra

94,990 L99,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Blue

Announced

2022

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

163.1 x 75.9 x 8.6 mm (6.42 x 2.99 x 0.34 in)

Weight

205 g (7.23 oz)

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 120W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB, 12GB

Memory Internal

256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.67"

Display Resolution

1220 x 2712 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 730

CAMERA
Main Camera

Triple (200MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

200 MP, f/1.7, (wide), 1/1.22", 0.64µm, PDAF, OIS
8 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1/4", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama

Video Main

8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR10+

Selfie Camera

Single (20MP)

Single Details

20 MP, f/2.2, (wide), 1/3.47", 0.8µm

Features Selfie

HDR, panorama

Video Selfie

1080p@30/60fps, HDR

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.2, A2DP, LE

NFC

Yes (market/region dependent)

Radio

No

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, color spectrum

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi 12T Pro

1 x Adapter

1 x USB Type-C Cable

1 x SIM Eject Tool

1 x Manual

 

Garancia e produktit

24 Muaj