Xiaomi 12T

49,990 L64,990 L

 

Mega momente, mega vizuale me Xiaomi 12T! Me një kamerë master ultra të qartë 108MP me rezolucion të lartë, konfigurimi i këtij smartphone është i pajisur me përmirësime të shumta optike dhe veçoritë më të mira të natës për t’ju ofruar pamje të reja, ditën dhe natën. Dridhja e duarve ose lëvizja e papritur do të shkaktojë pak probleme për fotot tuaja nën ndriçimin e dobët. “Modaliteti i natës” është një veçori e besueshme dhe e lehtë e krijuar vetëm për këto situata, duke i paraqitur momentet tuaja të qarta në të gjitha skenat.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Samsung Galaxy S22 Ultra

94,990 L104,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Blue

Announced

2022

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

163.1 x 75.9 x 8.6 mm (6.42 x 2.99 x 0.34 in)

Weight

202 g (7.13 oz)

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 120W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB, 256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.67"

Display Resolution

1220 x 2712 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek Dimensity 8100-Ultra

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G610 MC6

CAMERA
Main Camera

Triple (108MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

108 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.67", 0.64µm, PDAF, OIS
8 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1/4", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama

Video Main

4K@30fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR

Selfie Camera

Single (20MP)

Single Details

20 MP, f/2.2, (wide), 1/3.47", 0.8µm

Features Selfie

HDR, panorama

Video Selfie

1080p@30/60fps, HDR

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.2, A2DP, LE

NFC

Yes (market/region dependent)

Radio

No

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, color spectrum

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi 12T

1 x Adapter

1 x USB Type-C Cable

1 x SIM Eject Tool

 

Garancia e produktit

24 Muaj