Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi 12V Max Brushless Cordless Drill

8,990 L

Kurseni: 3,000 L

Trapan elektrik me dizajn të integruar elektromekanik për funksionim të sigurt dhe pa shkëndija. Motori i trapanit konsumon shumë pak energji, prodhon shumë pak zhurma dhe është shumë i fuqishëm. Gjithashtu është i pajisur me ekran me rezolucion të lartë ku mund të shihni në kohë reale modalitetin e funksionimit dhe shpejtësisë manuale të marsheve.

Ka stok

SKU: DUN1329-B Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Security torx

T9H/T10H/T15H/T20H/T25H

Rated voltage

12V⎓

Hex

H3/H4/H5/H6

No-load drilling speed

0–1400rpm (electric drill speed)
0–370rpm (screwing speed)

Slotted

SL4/SL6

Y bit

Y1

Charging specifications

5V⎓3A; 9V⎓1.5A

Tri-wing

2.3

Charging time

120–180min

Square

S0/S1

Drill bit type

Metal twist drill bit 3/4/5/6
Wood drill bit 4/5/6/7

U bit

U2.6

Extension rod

60mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Electric drill x 1
Storage pouch x 1
Adaptor x 1
Charging cable x 1
Bit storage container x 1
Drill bit x 8
Screwdriving bit x 24
Extension rod x 1
User manual x 1