OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi 5-Blade Electric Shaver

11,490 L

 

Performanca e jashtëzakonshme, besimi dhe qetësia gjatë gjithë ditës nis me detajet e vogla në mëngjes. Makina elektrike e rrojes Mi 5-Blade përmban një motor inovativ me pezullim linear magnetik që i jep fuqi konstante kokës lundruese gjithëdrejtuese. Këto veçori të fundit ju japin më shumë kontroll për një rruajtje më të pastër dhe më të lehtë. Është kundra ujit dhe ka jetëgjatësi baterie deri në 90 minuta përdorimi.

Ka stok

SKU: CNG3367-B Modeli: MMSW501 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Rated power

10W

Rated operating voltage

3.7V

Rated charging voltage

5V

Charging time

2h

Waterproof rating

IPX7

Product dimensions

H 157mm × W 62.5mm × D 46mm

Net weight

235g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Shaver
1 x Blade head protective cover
1 x Charging Cable
1 x Cleaning Brush
1 x User Manual