Xiaomi Bange Bag BG22085

3,990 L

 

Cante  Xiaomi Bange  BG22085. Material cilesor dhe plote hapsire. Xhepa te ndryshem per te vendosur pajisjet qe ju shoqerojne cdo dite. E pershtatshme per perdorim te perditshem por edhe per udhetime.
Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Camo, Black, Red

Model

BANGE BAG

Material

High quality polyester with YKK Zipper

Occasions

Casual or Sport. Perfectly carry-on sling bag for daily

Size

34 x 18 x 10 cm

Weight

0.46 kg

Features

TSA lock
USB Charging Port
Fit 9.7inch phone/ipad
Adjustable Strap
Hidden Pocket

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Bange Bag BG22085