OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Bange Bag BG7216

4,990 L

 

Çanta e shpinës BANGE  nga Xiaomi  do të jetë detaji elegant për çdo veshje. Është e pajisur me një xhep sekret vertikal për sendet me vlerë. Rripat janë të gjerë, të butë dhe përshtaten në mënyrë perfekte mbi supe. Në anë ka një port të jashtme USB për karikimin e celularit tuaj ndërkohë që udhëtoni.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Camo, Black, Blue, Gray

MATERIAL

Oxford PU Cloth

Technics

Embossing

Capacity

20-35 Litre

Interior

Cell Phone Pocket
Interior Key Chain Holder
Computer Interlayer

Closure Type

Zipper

Handle/Strap Type

Soft Handle

Carrying System

Physiological Curve Back

Lining Material

Polyester

Screen size

15.6"

SIZE

200 x 90 x 310 mm

WEIGHT

1.25 kg

FEATURES

Water Resist High Density Fabric
Thick Strap Padding Sponge
Comes with USB Charging Port
Economic Multifunction Design Suitable for Work, Travel, Daily Use

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack