Xiaomi Bange BG-22092 Backpack

5,490 L

 

Çanta perfekte e shpinës e përbërë nga material i cilësisë së lartë kundër ujit dhe goditjeve. Ka sistem kodimi me 3 shifra kështu që mund të rrini të qetë pasi sendet tuaja me vlerë do të jenë gjithmonë të sigurta. Dizajni elegant dhe modern, i përshtatet më së miri të gjitha veshjeve tuaja.

Ka stok

SKU: CNG2729-B Modeli: BG22092 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

Black

Features

• Perfect Hardshell Daypack: Made of high quality 3 layer eva Anti-Shock and waterproof

• Anti theft design: With TSA-Approved 3-digit Lock

• Fits most to 14 inch laptop

• 2 in 1 USB Charging Port

Compatible with

14" laptops

Screen size

14"

Size

45cm*30cm*8cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack