Xiaomi Bange BG-2517 Backpack

5,490 L

 

Çanta e shpinës BANGE BG-2517 nga Xiaomi  është tepër elegante dhe ka shumë hapsirë. E përshtatshme për mbajtjen e sigurt të laptopëve me madhësi deri në 15.6 inç  dhe tabletave me madhësi deri në 11 inç. Përbëhet nga material cilësor poliestre i cili nuk depërton ujë në brendësi.

Ka stok

SKU: CNG2731-GR Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

Gray

Material

Oxford water repellent

Lining texture

Polyester

Carrying system

air-cushioned shoulder straps

Backpack system

Softcover

Closure Type

Zipper

Compatible with

15.6" laptop and 11" tablet

Screen size

15.6"

Size

47 *29*17cm

Weight

1.34Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack