OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Bange BG-7252 Backpack

4,490 L

 

Çanta e shpinës BANGE BG7252 nga Xiaomi  do të jetë detaji elegant i çdo pamjeje tuajës. Pjesa e pasme e çantës së shpinës është me rrjetë të butë, e cila lejon ajrin të qarkullojë dhe parandalon djersitjen. Është e pajisur me një numër xhepash për sendet tuaja personale. Rripat janë të gjerë, të butë dhe përshtaten në mënyrë perfekte mbi supe.

Ka stok

SKU: CNG2727-GR Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Gray

Material

oxford TPU film material

Lining texture

Polyester

Number of shoulder belts

Double

Backpack system

Curved shoulder strap

Bag shape

Vertical square

Type of outer bag

Inner patch bag

Screen size

15.6"

Size

29.5 * 8 * 39.5cm

Features

– Waterproof fabric, not afraid of rainy weather, no need to worry about rain wet bag items.
– Zipper, pull head wear-resistant, durable, smooth, will not be stuck.
– Convenient to take with 180 ° opening and closing.
– Large capacity multi-layer storage space design, to meet your daily needs.
– Regular storage, different partitions, large capacity storage digital compartment.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack