Xiaomi BANGE BG22201 Backpack

5,990 L

 

Çanta e shpinës BANGE BG22201 do të jetë detaji elegant i çdo pamjeje tuajës falë dizajnit me teksturë gjeometrike. Pjesa e pasme e çantës së shpinës është me rrjetë të butë, e cila lejon ajrin të qarkullojë dhe parandalon djersitjen. Është e pajisur edhe me një xhep sekret vertikal për sendet me vlerë. Rripat janë të gjerë,  të butë dhe përshtaten në mënyrë perfekte mbi supe. Në anë ka një port të jashtme USB me dy dalje për karikimin e celularit tuaj ndërkohë që udhëtoni.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black, Gold, Silver

Material

Eva-composite

Back

Orthopedic

Capacity

10 liters

Dimensions

450 × 300 × 80 mm

Weight

1200 gr

Laptop Pocket Dimensions

28 x 40 cm

Screen size

15.6"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack