Xiaomi Bange BG7078 Bag

4,990 L

 

Cante shpine Xiaomi Bange BG7078 . E pershtatshme per laptop 15.6 inch. Hapsire te bollshme. Xhepa per celular dhe  per shume aksesore ose pajisje te tjera. E rehatshme per perdorim te perditshem. E thjeshte, plot stil dhe material shume cilesor.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black/Grey, Black

Material

Oxford PU Cloth

Size

31x18x51cm

Weight

0.9kg

Volume

28L

Screen size

15.6"

Features

Water Resist High Density Fabric
Thick Strap Padding Sponge
Comes with USB Charging Port
Large Space Compatible with 15.6in Tablet Pad
Economic Multifunction Design Suitable for Work, Travel, Daily Use

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Bange BG7078 Bag