Xiaomi Bange BG7225 Bag

5,490 L

 

Çanta e shpinës BANGE BG7225 nga Xiaomi  do të jetë detaji elegant i çdo pamjeje tuajës. Pjesa e pasme e çantës së shpinës është me rrjetë të butë, e cila lejon ajrin të qarkullojë dhe parandalon djersitjen. Është e pajisur edhe me një xhep sekret vertikal për sendet me vlerë. Rripat janë të gjerë, të butë dhe përshtaten në mënyrë perfekte mbi supe. Në anë ka një port të jashtme USB me dy dalje për karikimin e celularit tuaj ndërkohë që udhëtoni.

Ka stok

SKU: CNG2191-B Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

Black

Material

TPU film material

Lining texture

Polyester

Number of shoulder belts

Double

Backpack system

Curved shoulder strap

Bag shape

Vertical square

Type of outer bag

Inner patch bag

Computer size

15.6inch

Screen size

15.6"

Size

32 * 15 * 48 cm

Features

External USB charging interface for portable charging.
Waterproof fabric, not afraid of rainy weather, no need to worry about rain wet bag items.
Large capacity multi-layer storage space design, to meet your daily needs.
The anti-theft code lock design, gives you a safer travel experience.
Convenient water cup bag can hold 600 ml water bottle and folding umbrella.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Bange BG7225 Bag