SAPO ERDHI

Xiaomi Electric Glass Kettle

2,990 L

 

Ibrik nga Xiaomi me kapacitet 1.7 litër. Me një material me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme – fitoni rezistencë si ndaj të ftohtit ashtu edhe ndaj nxehtësisë. Falë fuqisë 2200W mjaftojnë vetëm 5 minuta për cdo zierje. Filtri me densitet të lartë filtron imët papastërtitë për ujë më të pastër dhe është i lëvizshëm për pastrim të lehtë.

Ka stok

SKU: CNG3980-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MJDSH05FD

General
Rated voltage

220-240V~

Rated frequency

50-60Hz

Rated power

1850-2200W

Capacity

1.7 liters

Dimensions and Weight
Dimensions

221 × 142 × 243 mm

Weight

1.1kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Kettle
1 x Power Base
1 x User Manual