SAPO ERDHI

Xiaomi Electric Scooter 4 Go

29,990 L

 

Xiaomi Electric Scooter 4 Go ripërcakton lëvizshmërinë urbane me dizajnin e tij mahnitës dhe veçoritë inteligjente. Skemat e tij të gjalla të ngjyrave dhe mbajtësja unike krijojnë një deklaratë elegante, ndërsa integrimi i pandërprerë me aplikacionin Xiaomi Home ofron menaxhim të përshtatshëm të kilometrazhit, baterisë dhe kyçjes. Me tre mënyra të të ecurit që plotësojnë skenarë të ndryshëm dhe shpejtësi që variojnë nga 5 në 20 km/h, sigurojnë një udhëtim të personalizueshëm dhe të rehatshëm. Me një motor 450 W, një sistem të rikuperimit të energjisë dhe një distancë deri në 18 km, ai shkëlqen si në performancë ashtu edhe në efikasitet. Siguria mbetet parësore, falë sistemit të tij të frenimit të dyfishtë, menaxhimit inteligjent të baterisë dhe dukshmërisë së përmirësuar përmes fenerëve me ndriçim të lartë dhe një dritë të pasme më të madhe. Lehtësisht i çmontueshëm dhe kompakt për ruajtje, Xiaomi Electric Scooter 4 Go është një përzierje harmonike e stilit, lidhjes dhe sigurisë për aventurierët.

Ka stok

SKU: DUN1939-B Modeli: 4 Go Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
14 g/kg
Brand
Model

4 Go

Color

Black

Specifications
Speed

• Walking Mode: 6km/h
• D: 15km/h
• S: 20km/h

Range

18 Km

Max. Incline

10%

Brakes

E-ABS and Drum Brakes

Rated Motor Power

250W

Max. Motor Power

450W

Tires

Front and rear 8.1" radial hollow run-flat tires

Working Temperature

10°C – 40°C

Storage Temperature

-20°C – 45°C

IP Rating

IPX4

Rider
Rider Height

120–200cm

Age

16+

Weight Capacity

90 Kg

Battery & Charging
Battery Model

NEEF2208A

Capacity

165Wh

Adapter Output

36.3W

Input Current

1.0A Max

Output Current

24.2V; 1.5A

Input Voltage

100–240V

Max. Output Voltage

25.2V

Dimensions & Weight
Dimensions

1088 × 420 × 1173 mm

Weight

13.7kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Xiaomi Electric Scooter 4 Go

1x Power Adapter

1x Manual