SAPO ERDHI

Xiaomi LCD Writing Tablet 13.5″ (Color Edition)

2,990 L

 

Edicioni klasik i tabletave argëtuese nga Xiaomi, por këtë herë të mbushura me ngjyra për të krijuar hapësirën ideale të shpalosjes së imagjinatës së vogëlushëve tuaj. Shoqërohet me lapsin dixhital përmes të cilit mund të vizatoni, por dhe të pastroni ekranin me një klikim të vetëm. Portabël, kompakt dhe gati në çdo kohë për tju asistuar. Bateri e cila mund të zgjasë gjatë si dhe eleminim maksimal i rrezeve të dëmshme blu. Mundësojuni vogëlushëve tuaj tabletin ideal për të ngjyrosur botën e tyre me çdo ngjyrë që mund të dëshirojnë.

Ka stok

SKU: DUN2256 Modeli: MJXHB02WC Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

General
Battery type

Button cell battery (CR2025)

Main materials

ABS, polymer solid liquid-crystal display soft film

Product Dimensions
Dimensions

214 × 300 × 7.2 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x LCD Writing Tablet 13.5″
1 x Stylus 
1 x User manual 
1 x Warranty notice