Xiaomi MDZ-26-DB MI Bluetooth Speaker

3,900 L

 

Me një dizajn unik Xiaomi MDZ-26-DB MI Bluetooth Speaker vjen për t’u dhënë përdoruesve të tij eksperiencën më të mirë muzikore qoftë në shtëpi ose jashtë. Boksi suporton lidhjen me Smartphon-a, tableta, televizor, laptop etj. Është i lehtë dhe mund ta merrni kudo me vete për të shijuar muzikën tuaj të preferuar.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Xiaomi

Name

Bluetooth Speaker

Model

MDZ-26-DB

Color

Blue, Gold

Details
Speaker Type

Bluetooth Speaker

Specification

Speaker Impedance: 4 Ohms
Frequency Response Range: 85 Hz – 20 kHz

Connectivity

USB

Wireless Technology

Bluetooth

Bluetooth

4.0

Battery

3.8V, 1500mAh

Playback Time

up to 8 hours

Dimensions & Weight
Dimensions

0.96" x 6.61" x 2.28"

Weight

0, 272 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mi  Bluetooth Speaker

1 x User Guide