Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi 23.8” Desktop Monitor 1C

12,990 L

Kurseni: 2,000 L

Monitor super i holle nga Xiaomi. Cilesi figure Full HD 1920 x 1080 px. Kend shikimi 178 grade dhe frekuence rifreskimi 60Hz. Kohe reagimi 6m/s. Pamje shume te qarte, plot ngjyra dhe pothuajse pa korniza. Pershtatet lehtesisht me cdo ambjent ne te cilin vendoset.

Ka stok

SKU: CNG1509-B Kategori: , , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Color

Black

Best for

Entertainment, Work From Home

GENERAL
Display Type

LED-backlit LCD monitor

Screen size

23.8"

Aspect Ratio

16:9

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Response Time

6ms

Refresh Rate

60Hz

Brightness

250 cdd / m²

Contrast Ratio

1000: 1

Backlight Technology

LED

Bezel Type

Bezel less

Connectivity
Ports

HDMI, VGA, AC Power Cable

Interfaces

1 x HDMI 1.4
1 x VGA
1 x Power connection

Mechanical
Miscellaneous
Features

Without Borders
Low intensity blue light (Certified by TÚV)
Adjustable stand
Ultra thin body

Dimensions

53.92 x 18.12 x 41.95 cm

Weight

2.7 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Xiaomi Mi Desktop Monitor 1C 23.8″ FullHD
  • 1 x HDMI Cable
  • 1 x Base
  • 1 x Power adapter
  • 1 x Bag of Screws
  • 1 x User Manual
  • 1 x Screwdriver

Garancia e produktit

12 Muaj