Xiaomi Mi 50w Power Bank 20000mAh

5,990 L

 

Power Bank me kapacitet 20 mijë mAh nga Xiaomi. Jetgjatësi e shkëlqyer baterie dhe shumllojshmëri pajisjesh. Është e pajisur me portë Type-C për karikimin e shpejtë edhe të laptopëve apo pajisjeve të tjera të pajisur me portë të tillë. Mund të karikoj deri në tri pajisje njëkohësisht.

Ka stok

SKU: CNG2313-B Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Product model no.

PB200SZM

Battery type

Lithium-ion polymer battery

Battery power

74 Wh 3.7V

Battery Capacity

20000 mAh

Rated capacity

12000 mAh(5V/4A)

Input port

Type-C

Output port

USB-A/Type-C

Input parameters

5V⎓3A 9V⎓3A 12V⎓3A 15V⎓3A 20V⎓2.25A

Output parameters

50W MAX

USB-A (single port)

5V⎓3A 9V⎓2.23A 12V⎓1.67A 10V⎓2.25A

USB-A (two ports)

5V⎓3A

Type-C

5V⎓3A 9V⎓3A 10V⎓5A 12V⎓3A 15V⎓3A 20V⎓2A

Three ports

5V⎓4A 9V⎓3A 10V⎓5A 12V⎓3A 15V⎓3A 20V⎓2A

Operating temperature

5°C to 35°C

Charging time

Approximately 11 hours (5V/2A charger)
Approximately 6.5 hours (18W charger)
Approximately 4.5 hours (45W charger, charging cable in the package)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi 50W Power Bank 20000 mAh x 1

Charging cable x 1

User manual x 1