Xiaomi Mi 65W Fast Charger GaN Tech

2,990 L

 

Koke karikimi 65W nga Xiaomi. Mund te karikoj pajisje te ndryshme si celular, tablet apo laptop. Karikim te shpejte dhe te sigurte mundesuar nga qarqe te ndryshme per mbrojtjen nga tensioni i larte, qarku i shkurter etj.

Ka stok

SKU: DUN695 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Output

1x USB-C

Compatible

Phones, Tablets, Laptops…

Input power

100-240V, 50/60 Hz, 1.7A

Output power

5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 3A, 20V / 3.25A.

Maximum power

65W

Dimensions

30.8 x 30.8 x 56.3 mm

Weight

Approx. 130g

Features

65W MAX power, Smart Compatibility
GaN (Gallium Nitride) Material
5A Fast Charging Cable
Multi-layer Charging Protection
Small Size, Easily Put in Your Bag

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim