Xiaomi Mi Air Purifier Pro H Filter

8,490 L

 

Xiaomi Hepa Filter per pastrimin e ajrit, largon 99.97 % te grimcave te vogla deri ne 0.3 Micro. I pershtatshem me Mi Air Purifier 2H,3H,Pro dhe Grey. Mund te kontrollohet nga Mi Home app.

Ka stok

SKU: DUN1105 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Item dimensions L x W x H

24.9 x 24.9 x 38.4 centimetres

Item weight

2 Kilograms

Features

Triple filter system
HEPA13 filter: filters 99.97% of all allergens from 0.3 microns
Seamless replacement of the old filter
By replacing the old filter, the air purifier allows constant and qulitative air purification
Suitable for the Mi Air Purifier Pro H

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Air filter