Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

33,990 L

Kurseni: 4,000 L

:
:
:

Filter HEPA me 3 faza, eleminon 99.97% te tymit, pluhurit, polenit dhe te gjithe copezat e tjera te vogla deri ne 0.3 mikron. Mbulon deri ne 200 m² per ore. Mund te kontrollohet edhe ne largesi me ane te aplikacionit Mi Home ne celularin tuaj.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Screen

OLED touch

(CADR) for Particle

600m3 / h

(CADR) for Formaldehyde

250m3 / h

Effective area

200 m²

HEPA filter

Yes

Lifespan HEPA filter

10 ~ 14 months

Number of modes

3

Noise

34.1 ~ 65 dB

Wireless

Wi-Fi 2.4GHz

Input

100-240V @ 50 / 60Hz

Nominal power

70W

Cable length

1.5m

Mi Home App

Compatible with Android and iOS

Dimensions

738 x 310 x 310 mm

Weight

9.6 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Xiaomi Mi Purifier Pro H
  • 1 x HEPA filter
  • 1 x Power Cable
  • 1 x Quick Use Guide