Xiaomi Mi Box S 2/8GB

8,390 L

 

Mi Box S fuqizohet nga Android TV, është i lehtë për tu përdorur dhe mbështet Google Assistant dhe Chromecast, si dhe siguron një botë me permbajtje që mund ta shijojë e gjithë familja. Mjafton ta lidhni me televizorin tuaj dhe mund të lundroni e shkarkoni një mori aplikacionesh dhe lojrash. Suporton lidhje me Wi-Fi, Bluetooth dhe USB për aksesorë të ndryshëm si leva lojrash, kufje, bokse me bluetooth etj. 

Ka stok

SKU: CNG981 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Operating System

Android 8.1

CPU

Cortex-A53 Quad-core 64bit

GPU

Mali-450

Ram

2GB

Memory Internal

8GB

Resolution

4K (3840 x 2160)

Wireless

802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim