Ofertë!
GËZUAR FESTAT

Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34″

39,990 L

Kurseni: 5,000 L

:
:
:

Ky monitor lojërash do t’ju bëj të harroni të gjithë monitorët e mëparshëm dhe të vendosni një standard krejtësisht të ri. Vjen me ekran 21:9 dhe ofron imazh 30% më të gjerë se ekranet konvencionale 16:9. Me një rezolucion prej 3,440 x 1,440 piksel dhe një shpejtësi përditësimi prej 144 Hz, do të përjetoni imazhe të mprehtë dhe pa pengesa. Nëse dëshironi, mund ta ndani në disa ekrane në mënyrë që, për shembull, të punoni në disa detyra në të njëjtën kohë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
11 g/kg
Brand
Model

XMMNTWQ34

Color

Black

Best for

Create, Designer, Entertainment, Gaming

GENERAL
Screen size

34"

Display Resolution

3440 × 1440 pixels

Screen curvature

1500R

Response time

4 ms (Gray scale response time)

Colors

16.7 million (8-bit)

Brightness

300 cd/m²

Display

21:9

Color gamut

85% NTSC (NTSC CIE 1931 Standard)

Contrast ratio

3000:1 (TYP)

Refresh Rate

144Hz

Window modes

Single window

Left/right split screen

Picture-in-picture mode

Ports
Ports

Audio, DP1.4, HDMI, AC Power Cable

Info

2x HDMI 2.0
2x DP1.4
1x AUDIO Port
1x AC Power Cable IN Port

Bracket
Supports

Height Adjustment / Rotation / Wall Mounting

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

810.40 x 520.60 x 242.50 mm

Weight

10 Kg

Vlerësimet

  1. Flori Den

    Super sherbimi dhe dergesa.
    Edhe monitori duket super dhe praktike, 4k 144hz

Shto nje vlerësim

Informacione për paketimin

1x Display main body

1x Base

1x Bracket

1x Power cable

1x DP cable

1x Instruction manual

4x Wall mounting screw

4x Wall mounting bolt

1x Base screw

Garancia e produktit

24 Muaj