Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

46,990 L

 

Skuter elektrik nga Xiaomi me 3 nivele shpejtesie. Ka motorr me performance te larte dhe pershkon deri ne 30 km distance me nje karikim te vetem. Eshte i pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Skuteri vjen me 3 nivele te ndryshme shpejtesie. Eshte i lehte ne peshe, praktik  dhe ze shume pak vend. Gjithashtu eshte i pajisur edhe me drite LED per te par ne erresire.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
18 kg
Brand
Color

Black, White

BASIC SPECS
Max Range

30km

Gradeability

14%

Rated power

250W

Tires

8.5" front and rear
pneumatic tires

Controller current limit

17A±0.5A

Max. load

100kg

Rider age

Age 16-50

Storage temperature

-20°C to 45°C

Charging time

5.5 hours

Max Speed

25km/h

Weight

12.5kg

Braking

E-ABS and disc brake

Max. power

500W

Controller undervoltage protection

29V±0.5V

Motor type

Brushless DC motor

Rider height

120cm-200cm

Working temperature

-10°C to 40°C

IP-rating

IP54

BATTERY SPECS
Battery type

Lithium ion battery

Rated capacity

7650mAh/275Wh

Maximum charging voltage

42VDC

Discharge temperature range

-20°C~+50°C

Cyclical lifetime

500 charging cycles with power
maintained above 70%

Battery model

NE1003-H

Rated voltage

36VDC

Charging temperature range

0°C~+40°C

Battery weight

1.6kg

ADAPTER SPECS
Output power

71W

Output current

1.7A

Output voltage

42V

DC cable port type

Custom Φ8.0*1.6mm

Input current

2A MAX

Input voltage

100-240VAC 50/60Hz

DC cable length

2m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Electric Scooter 1S x1

Power adapter x1

Hexagon wrench x1

Extended nozzle adapterX1

Screws x5

Tire x 1

User manual

Important information

Specifications