Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Lite

48,990 L

 

Skuter elektrik nga Xiaomi. Përshkon deri në 20 km distancë me një karikim të vetëm. Është i pajisur me ekran për të treguar të dhëna të ndryshme si shpejtësia dhe bateria e mbetur. Skuteri vjen me 3 nivele të ndryshme shpejtësie. Është i lehtë në peshë, praktik  dhe zë shumë pak vend. Gjithashtu është i pajisur edhe me dritë LED për të parë në errësirë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
13 g/kg
Brand
General
Color

Black, White

Max Range

20km

Max Speed

25km/h

Weight

13kg

Rated power

300W

Gradeability

14%

Max. load

100kg

Rider height

120cm-200cm

Rider age

Age 16-50

IP protection class

IPX4

Charging time

approx. 4.5 hours

Battery Specs
Rated voltage

36V

Maximum charging voltage

42V

Rated energy

187Wh

Rated capacity

5.2Ah

Charging temperature range

0℃ – 40℃

Dimensions

1105 x 430 x 1137mm

Vehicle net weight

approx. 13kg

Folded dimensions

1104 x 429 x 484mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Scooter x1
Pump extension hose x1
Hex key x1
Screws x5
Power adapter x1
User manual x1
Legal statement x1
Quick start guide x1