Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

52,990 L

 

Skuter elektrik nga Xiaomi. Ka motorr me performance te larte dhe pershkon deri ne 45 km distance me nje karikim te vetem. Eshte i pajisur me ekran per te treguar te dhena te ndryshme si shpejtesia dhe bateria e mbetur. Skuteri vjen me 3 nivele te ndryshme shpejtesie. Eshte i lehte ne peshe, praktik  dhe ze shume pak vend. Gjithashtu eshte i pajisur edhe me drite LED per te par ne erresire.

Ka stok

SKU: CNG1135 Modeli: Pro 2 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
14.2 g/kg
Brand
Model

Pro 2

Color

Black

General
Max Range

45km

Max Speed

25km/h

Rated power

300W

Max. power

600W

Gradeability

20%

Braking

E-ABS and disc brake

Tires

8.5" front and rear pneumatic tires

Controller undervoltage protection

29V±0.5V

Controller current limit

17A±0.5A

Motor type

Brushless DC motor

Max. load

100kg

Rider height

120cm-200cm

Rider age

Age 16-50

Working temperature

-10°C to 40°C

Storage temperature

-20°C to 45°C

IP-rating

IP54

Charging time

8-9 hours

Battery Specs
Battery type

Lithium ion battery

Battery model

NED1004-K

Rated capacity

12800mAh/474Wh

Rated voltage

37 VDC

Maximum charging voltage

42 VDC

Charging temperature range

0°C~+40°C

Discharge temperature range

-20°C~+50°C

Battery weight

3 kg

Cyclical lifetime

500 charging cycles with power maintained above 70%

Adapter Specs
Output power

71W

Input current

2A MAX

Output current

1.7A

Input voltage

100-240VAC 50/60Hz

Output voltage

42V

DC cable length

2m

DC cable port type

Custom Φ8.0*1.6mm

DIMENSIONS & WEIGHT
Weight

14.2kg

Dimensions

1180 x 1130 x 430 mm Unfolded

490 x 1130 x 430 Folded

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Mi Electric Scooter Pro 2 x1
  • Power adapter x1
  • Hexagon wrench x1
  • Extended nozzle adapterX1
  • Screws x5
  • Tire x 1
  • User manual
  • Important information
  • Specifications

Garancia e produktit

1 Muaj