Xiaomi Mi Electric Toothbrush T700

8,990 L

 

Furçë dhëmbësh nga Xiaomi, dridhje me frekuencë të lartë 39600 herë në minutë. Pastroni dhëmbët në mënyrën më të thjeshtë të mundshme dhe me efikasitet të lartë. Kokë anti ndryshk dhe anti gërryerje nga uji. Rezistente ndaj ujit. Fuqia e furçës mund të rregullohet nga e butë në te fortë nëpërmjet butonit në dorezën e furçës e cila ka nivele të shumta fuqie për të zgjedhur. Aftësi përshtatëse sipas mënyrës me të cilën po lëviz furça. 

Ka stok

SKU: DUN1259-BL Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Dark Blue

TOOTHBRUSH HANDLE
Rated voltage

5V

Rated power

4.2W

Charging time

6 hours

CHARGING DOCK
Charging Mode

Inductive Charging

Water resistance rating

IPX7

TOOTHBRUSH HEAD
Model

MES604

Bristle material

Dupont Nylon Bristles

Dimensions

27mm × 255mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Brush handle×1

2 x Brush head protection cover

1 x Power shaft protection cover

2 x Brush head

1 x Charging base

1 x Manual