Xiaomi Mi LED TV 4A 32” L32M5-5ASP

35,990 L

 

Shijoni kenaqesine e vërtetë të të parit me Mi 4A 32″ LED TV! Ky televizor është bashkimi perfekt i avantazheve të një televizori Android dhe shërbimeve si Netflix, Prime Video, ARD, ZDF etj me cilësitë e një televizori klasik. Ka ekran 32″, ngjyra fantastike dhe dizajn modern.

Ka stok

SKU: TV469-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Color

Black

Resolution

1366 x 768

Refresh rate

60Hz

Viewing angle

178°

Audio Power/speaker

2 × 5 W 8ohm

Number and Type of Ports

USB:2.0×2
HDMI:3(1 port with ARC support)
Satellite:1
Antenna:1
Headphone:1
AV:1
CI:1

WIFI

2.4GHz/5GHz

Bluetooth

4.2

Video decoder

MPEG 1/2/4,VP8/VP9,H.264, etc.

Image decoder

PNG, Gif, JPG, etc.

Audio decoder

DOLBY AUDIO,DTS -HD, etc.

Operating system

Android 9.0

CPU

CA53*4

GPU

Mali 470 MP3

Voltage

100–240V / 50/60Hz

Power

45W

Temperature

0–40°C

Storage temperature

-15–40°C; relative humidity: < 80%

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Monitor

2 x Base

1 x Remote Control

1 x User manual

4 x Screws

Garancia e produktit

24 Muaj