Xiaomi Mi Outdoor Camera AW300

6,990 L

 

Kamer sigurie AW300 nga Xiaomi, vjen me imazh ultra të qartë 3MP dhe lente optike të shkallës së lartë të cilat ofrojnë mbikëqyrje 24 orë dhe regjistrim me rezolucion të lartë të lëvizjeve të zbuluara, falë teknologjisë WDR që mund të trajtojë mjedise komplekse të jashtme. E pajisur me 2 drita të bardha me fuqi të lartë dhe 2 drita infra të kuqe, kamera mund të regjistrojë imazhe me ngjyra të plota edhe natën. Dritat e bardha ndizen automatikisht kur zbulohen lëvizje për regjistrim imazhi. Aktivizoni zonën e fokusit nga aplikacioni Xiaomi Home dhe merrni njoftime alarmi kur zbulohen lëvizje të dyshimta brenda zonës së  fokusit. Gjithashtu kamera mundëson komunikim zanor me cilësi të lartë me altoparlantin e integruar dhe mikrofonin.

Ka stok

SKU: DUN1757-W Modeli: AW300 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

General
Rated Input

12V ⎓1A

Field of View(FoV)

101.7°

Resolution

2304×1296

Aperture

F2.0

Video Codec

H.265

Night Vision Light

850nm IR light ×2, LED spotlight ×2

Operating Temperature for Camera

-30℃~60℃

Wireless Connectivity

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Storage Function

MicroSD Card(from 32GB to 256GB supported)/cloud storage

Weight and dimensions
Dimensions

173×70×75mm

Net Weight

249g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Outdoor Camera AW300

1 x 3-meter power cable