Xiaomi Mi Pad 5, 128GB

45,000 L49,990 L

 

Xiaomi Pad 5 është tableti që do të dashuroni. Vjen me ekran të gjerë 11 inç, dizajn modern dhe një shumëllojshmëri shërbimesh. Bateria prej 8720mAh do t’ju mundësoj ditë përdorimi me vetëm një karikim të vetëm. Ndërsa ekrani nga ana tjetër është i pajisur me teknologjinë e reduktimit të rrezeve të dëmshme për sytë dhe sensorin e matjes së dritës përreth, duke u përshtatur me çdo lloj ndriçimi.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2020)

42,990 L49,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Cosmic Grey, Pearl White

GENERAL
DIMENSIONS

254.69mm x 166.25mm x 6.85mm

WEIGHT

511g

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Screen size

11"

Display Resolution

1600 x 2560 pixels

Pixel per inch

275 ppi

Refresh rate

120Hz

Brightness

500nits (typ)

PLATFORM
Operating system
CHIPSET

Qualcomm Snapdragon 860 (7 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 640

MEMORY
Ram

6GB

Rom

128GB

Camera
MAIN CAMERA

13 MP, f/2.0

VIDEO

4K@30fps, 1080p@30fps

SELFIE CAMERA

8 MP, f/2.0

SELFIE VIDEO

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No
24-bit/192kHz audio

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

No

NFC

No

Radio

No

USB

USB Type-C

BATTERY
Type

Li-Po 8720 mAh, non-removable

Charging

Fast charging 33W
Power Delivery 3.0

FEATURES
Sensors

Accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Pad 5

1 x Adapter

1 x USB Type-C Cable

1 x Quick Start Guide

 

Garancia e produktit

24 MUAJ