Xiaomi Mi Portable Photo Printer Paper

990 L

 

Film i pershtatshem per Xiaomi Mi Portable Photo Printer. Me madhesi 2×3″ dhe me ngjites nga pas per tu vendosur ne siperfaqet e deshiruara. Perdor teknologjine ZERO INK ne vend te bojes tradicionale. 

Ka stok

SKU: DUN551 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Portable Photo Printer

6,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Paketimi perfshin

20 Filma

Film Type

Zero Ink

Permasa

2×3"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim