Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact 10,000mAh

2,590 L

Kurseni: 900 L

:
:
:

Power bank nga Xiaomi me kapacitet 10.000 mAh, ju siguron karikim disa here te pajisjeve. Karikojeni celularin apo tabletin tuaj ne menyre te shpejte dhe te sigurt sepse eshte e  pajisur me qark mbrojtes nga mbikarikimi, mbinxehja ose qarku i shkurter. Eshte e pershtatshme per te karikuar shumellojshmeri pajisjesh.

Ka stok

SKU: CNG1283-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

PB1022ZM

Color

Black

Battery Capacity

10000 mAh

Battery type

Lithium-ion polymer

Power

37 W Max

Charging time

Approximately 3.5 hours

Port
Input port

USB-C/Micro-USB

Input parameters

USB-C 5V=3A, 9V=2.5A
Micro-USB 5V=2A, 9V=2A

Output port

USB-A/USB-C

Output parameters

Multiple ports 5V=3A
USB-A 5V=2.4A, 9V=2.5A MAX 12V=1.85A MAX
USB-C 5V=3A, 9V=2.5A MAX ,12V=1.85A MAX

General functions

Temperature protection,Short circuit protection,Reset protection,Input overvoltage protection,Input overcurrent protection,Output overcurrent protection,Overcharge and over-discharge protection

Dimension

24 x 63 x 90 mm

Weight

200 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x 10,000 mAh Mi Power Bank 3 Ultra Compact

1 x USB-A to USB-C Cable

1 x User Manual