Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+

44,990 L

 

Roboti i pastrimit Xiaomi Mi Robot 2 Pro+ eshte i pajisur me sensore per te shmangur ne menyre inteligjente çdo lloj pengese.Ka fuqi thithëse 3000 Pa dhe tre modalitete te ndryshme pastrimi.Pastron edhe në skutat më të thella ku një fshesë e zakonshme nuk mund të pastroj.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Color

Black

Material

Hard Plastic, Metal

Function

Vacuum, Sweep, Mop

Remote Control

Voice Control, Smart App Control

Self Recharging

Yes

Climb Capability

3

WATER TANK CAPACITY

250 ml

SUCTION POWER

3000Pa

Noise (dB)

60db

Power Consumption

33W

Charging Time (h)

4-6hrs

Working Time (h)

3hrs

Battery Capacity

5200mAh

Sensors

Dual gyroscope
Optical flow sensor
Height sensor

Features

Anti-fall and anti-collision technology
VSLAM + TOF 3D navigation technology
S-cross™ 3D
Brushless Motor
Smart map management

Dimension & Weight
Dimension

353 x 350 x 81.5 mm

Weight

3.7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Vacuum Cleaner
1 x Charging Base
1 x Cleaning Tool
1 x Water Tank
1 x Side Brush
1 x Mop Cloth
1 x Manual