Xiaomi MI Robot Vacuum-Mop Side Brush

1,490 L

 

Furçë anësore vetëm për Xiaomi Robot Vacuum 1C dhe 2 PRO+. Kjo furçë heq me kujdes pluhurat në zonat e paarritshme. Ka shpejtësi rrotullimi 130 RPM e cila ju lejon të pastroni mbeturinat e grumbulluara në një zonë të veçantë, duke parandaluar rrezikun e krijimit të mikrobeve. Përbëhet nga material cilësor termoplastik.

Ka stok

SKU: DUN1108-W Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Accessories Type

Side Brush

Product weight

0.20 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x MI Robot Vacuum-Mop Side Brush