Xiaomi Mi Smart LED Bulb (Warm White)

890 L

 

Drite LED Xiaomi me ndricim te bardhe te nje cilesie te larte. Llampa i ka te gjitha variacionet e se bardhes. Mund te kontrollohet me ane te aplikacionit Mi Home ku mund te vendosni ndezjen dhe fikjen automatike ose te ndryshoni manualisht ngjyren e ndricimit. Gjithashtu llampen mund ta kontrolloni edhe me ane te asistenteve virtuale si Google Assistant dhe Amazon Alexa.

Ka stok

Shitur: 364 copë

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Light Color

Warm White

Color temperature

2700 K

Cloud integration

Alexa , Google Home

Power supply (LOV)

mains-powered

Operating voltage

220–240 V, 50/60 Hz, 0.04 A

Frequency

2412–2472 MHz

Dimensions

60 × 60 × 116 mm

Energy consumption

8kWh/1000h

Energy efficiency rating

A+

Lamp life

25000 hours

Product type

LED light bulb

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Xiaomi Mi Smart LED Bulb (Warm White)

User Manual