Xiaomi Mi Smart Plug Wi-Fi

2,290 L

 

Xiaomi Mi Smart Plug Wi-Fi ka dizajn te vogel dhe kompakt, eshte e thjeshte per tu mbajtur me vete dhe nuk ze shume hapsire duke mos penguar keshtu prizat e tjera. Ju mundeson te kontrolloni pajisjet tuaja me ane te komandave zanore, sepse eshte e pershtatshme me Google Home dhe Amazon Alexa.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Body material

Heat resistant plastic

WiFi output

15dBm

Smart

Yes

Mobile App Interaction

Mi home

Compatible with

Android 4.4, iOS 9.0 or higher

Wireless connectivity

WiFi IEEE 802.11 b/g/n 2.4G

Voltage

220-240 V, 16 A, 3680 W (max.), 50Hz

Power supply

AC

Power

3680 W

Dimensions

9 x 5.2 x 7.3 cm

Weight

115 gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x & xbs; Xiaomi Mi Smart Plug WiFi – Smart Plug
  • 1 x English Manual