Xiaomi Mi Smart Power Plug

2,990 L

 

Xiaomi Mi Smart Power Plug ka dizajn te vogel dhe kompakt, eshte e thjeshte per tu mbajtur me vete dhe nuk ze shume hapsire duke mos penguar keshtu prizat e tjera. Ju mundeson te kontrolloni pajisjet tuaja me ane te komandave zanore, sepse eshte e pershtatshme me Google Home dhe Amazon Alexa.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Body material

Heat resistant plastic

Dimensions

58.5 x 60 x 60 mm

Smart

Yes

Mobile App Interaction

Mi home

Frequency

2405-2480 MHz

Maximum power

2300 W

Type of shell

Square

Battery and Power

220-240V ~ 50/60 Hz

Operating temperature

From 0 ° to + 35 ° C

Additional Information

Maximum transmitter power 10.5 dBm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim