Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

3,490 L

 

Ndjeni muziken sikur te jeni ne koncert. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 12 ore degjimi te muzikes tuaj te preferuar, i bejne kufjet perfekte per ju. Kontroll te audios me prekje dhe me ane te komandave zanore.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 36%
BEST DEALS
Ofertë!

QCY T5 Smart Earphones

1,790 L
Kurseni: 1,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Style

in-ear

Control Button

Yes

Vocalism Principle

Dynamic

Wireless Type

Bluetooth

Frequency Response Range

20-20000Hz

Waterproof

Yes

Charging Box Battery

600 mAh

Charging Time of Charging box

About 2 hours

Communication

Wireless

With Microphone

Yes

Resistance

16Ω

Sensitivity

120±5d

Bluetooth Protocal

HFP/A2DP/ HSP/AVRCP

Battery Hours

up to 20 Hours

Charging time of earphone

About 1.5 hours

Wireless Range

10m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim