Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S

7,490 L

 

Prodhuar per ta shijuar akoma me gjate muziken. Vijne me Bluetooth 5.0, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD dhe bas te fuqishem. Mund ta kontrolloni muziken tuaj me ane te prekjeve ne kufje. Keto kufje jane gjithashtu të pajisura me reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 14 ore degjimi te vazhdueshem bashke me kutine.

Ka stok

SKU: DUN530-W Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

TWSEJ05WM

Net weight

50 g

Touch control

Yes

Microphone

Yes

Charging Port

Type-C

Impedance

32 Ω

Frequency

20-20kHz

Input

5.2 V 1.1A

Wireless Connectivity

Bluetooth 5.0

Charging time

Approx. 1 h

Wireless charging

Yes, 2.5W

Battery Life (single charge) (standalone)

Approx. 4 h

Total Battery Life (with charging case)

Approx. 14 h

Wireless Range

10 m (open space without obstacles)

Supported Audio Codes

SBC / AAC / LHDC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

• Headphones

• Charging case

• USB-C cable