Xiaomi Mi True Wireless Earphones Air 2S

7,990 L

 

Prodhuar për ta shijuar akoma më gjatë muzikën. Vijnë me Bluetooth 5.0, mikrofon të integruar me qartësi zëri HD dhe bas të fuqishëm. Mund ta kontrolloni muzikën tuaj me anë të prekjeve në kufje. Këto kufje janë gjithashtu të pajisura me reduktim të zhurmave për një eksperiencë më të mirë dhe bateri që zgjat deri në 14 orë dëgjimi të vazhdueshëm bashkë me kutinë.

Ka stok

SKU: DUN1051-W Modeli: TWSEJ07WM Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

TWSEJ07WM

Net weight

50 g

Touch control

Yes

Microphone

Yes

Charging Port

Type-C

Impedance

32 Ω

Frequency

20-20kHz

Input

5.2 V 1.1A

Wireless Connectivity

Bluetooth 5.0

Charging time

Approx. 1 h

Wireless charging

Yes, 2.5W

Battery Life (single charge) (standalone)

Approx. 4 h

Total Battery Life (with charging case)

Approx. 14 h

Wireless Range

10 m (open space without obstacles)

Supported Audio Codes

SBC / AAC / LHDC

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

• Headphones

• Charging case

• USB-C cable