Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10

34,990 L

 

Fshesa që nuk duhet të mungoj kurrsesi në shtëpitë tuaja. Fshesa e vakumit Xiaomi G10 me 5 cikle filtrimi, bateri me kapacitet të lartë 3000 mAh dhe depozitë pluhurash 0.6L. Tashmë pluhurat dhe papastërtië nuk do jen më problem.

Ka stok

SKU: DUN1209-W Modeli: G10 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

White

Product Dimensions

1286 × 214 × 256 mm

Net weight

Approx. 4.0 kg

Battery Capacity

3000 mAh

Rated power

450 W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Vacuum Cleaner G10 ×1

Extension pole ×1

Smart high-torque floor brush ×1

Mini electric brush ×1

2-in-1 dusting brush ×1

Crevice nozzle ×1

2-in-1 charging and storage bracket

(includes screws ×2, wall plugs ×2 and positioning sticker)

Water tank ×1

Mop cloth ×1

UK standard adapter x1

User manual ×1

User guide ×1

Positioning sticker ×1