BEST DEALS

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9 Plus

23,990 L

 

Fshesa që nuk duhet të mungoj kurrsesi në shtëpitë tuaja. Fshesa e vakumit Xiaomi G9 plus me 5 cikle filtrimi, bateri me kapacitet të lartë 2500 mAh dhe depozitë pluhurash 0.6L. Tashmë pluhurat dhe papastërtië nuk do jenë më problem.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

White

Battery capacity

2500mAh

Rated voltage

25.2V

Rated power

400W

Dimensions

1286 x 214 x 256mm

Weight

3.8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mi Vacuum Cleaner G9
1 x Extension rod
1 x High torque floor brush
1 x Mini motorized brush
1 x 2-in-1 brush nozzle
1 x Crevice nozzle
1 x 2-in-1 Charging Storage Mount
(Including screw x2, wall plug x2, positioning sticker)
1 x Power adapter
1 x Manual
1 x User guide
1 x Mounting template sticker